Regulamin

  1. Dane osobowe kupujących nie są udostępniane żadnemu podmiotowi przez Wydawnictwo Cedro i Synowie i nie są przechowywane. Służą wyłącznie jako dane adresowe do realizacji zamówienia, potem są kasowane.
  2. W chwili obecnej możliwa jest jedna forma płatności – przelew na konto Pewnego Wydawnictwa.
  3. Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzymuje potwierdzenie na podany adres e-mail z danymi zamówienia oraz danymi do przelewu, z którego realizacją najlepiej jest zaczekać do fazy ostatecznej akceptacji projektu.
  4. Zamawiający uzgadnia projekt z Wydawnictwem, przesyła teksty, inne dane i listy nazwisk, po czym otrzymuje w pdf-ie projekty do akceptacji. Istnieje możliwość zamieszczania własnych tekstów, sugerowania układu, wyboru czcionki itd. Uzgodnienia prowadzone są mailowo: info@cedro.com.pl
  5. Po finalnej akceptacji projektu zamówienie jest realizowane, a Zamawiający otrzymuje informację z prośbą o przelew i o jego ostatecznej wysokości (często w trakcie pracy nad drukami pojawia się potrzeba zmiany ilości zaproszeń czy winietek). Po wpłynięciu pieniędzy na konto Wydawnictwa, Zamawiający otrzymuje informację, że zamówienie jest realizowane.
  6. O nadaniu przesyłki i zakończeniu transakcji poinformuje trzeci mail.
  7. Zamówienia są realizowane na bieżąco i w zależności od skomplikowania i układu dni w tygodniu powinny być wysłane w ciągu tygodnia.
  8. Paragon będący dowodem sprzedaży dołączamy do przesyłki.
  9. W razie nietypowych zamówień, wszystkich pytań, uwag, ewentualnych reklamacji, prośby o fakturę – prosimy o kontakt mailowy (info@cedro.com.pl).
  10. Pozostałe zasady są zgodne z obowiązującym w Polsce prawem i powszechnymi zasadami obrotu towarami w internecie.